Ciacho dnia: Richie McCaw, rugbysta

Puchar Trzech Narodów to trofeum w rugby, o które biją się reprezentacje trzech krajów: Nowej Zelandii, Australii i Republiki Południowej Afryki. W tym roku, po raz dziewiąty (rozgrywki odbywają się od 1996 roku) owo naczynie powędrowało znów do tych pierwszych, czyli All Blacks, jednej z najlepszych drużyn w tej dyscyplinie na świecie. A najdłużej do zdjęć z Pucharem pozował nie kto inny jak sam kapitan ekipy, Richie McCaw, nasze dzisiejsze Ciacho Dnia.  

Richie ma 28 lat, 187 centymetrów wzrostu i waży 106 kilogramów - tak wysoka waga to więcej ciała do kochania oczywiście wynik stopnia umięśnienia ciała boskiego kapitana Nowozelandczyków, który jest jednym z najbardziej cenionych zawodników na świecie i niezastąpionym oparciem dla drużyn, w których grywa. I co za facet z niego - wystarczy spojrzeć na tę budowę i, bardzo sympatyczną skądinąd, męską twarz. Nie wspominając nawet o głosie, jakże idealnie współgrającym z całą resztą:

Richie podobno nie jest żonaty, ale dzikie okrzyki radości radzimy zarezerwować na kiedy indziej - jeszcze w lipcu bieżącego roku McCaw pokazywał się publicznie z dziewczyną. A to może przyprawić tylko i wyłącznie o łzy zawodu.

Na zakończenie kompilacja zdjąć Richiego, ułożona zapewne przez jakąś adorującą fankę. Można narzekać, że film w ogóle nie pokazuje prawdziwego rugby ani kapitana All Blacks w akcji, ale....czy naprawdę spodziewacie się, że my będziemy z tego powodu marudzić?

Życzyłybyśmy sobie więcej takich facetów na co dzień .

GETTY IMAGES/Ross Land

Więcej o: