"Złoty but" dla Cristiano

"Złoty but" to już kolejna nagroda, jaką w tym roku otrzymał zawodnik Manchesteru United, Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w barwach "Czerwonych Diabłów" z powodu kontuzji nie gra ostatnio wcale, na boisko wróci prawdopodobnie za jakiś miesiąc, stąd ma mnóstwo wolnego czasu, żeby jeździć po świecie i odbierać coraz to nowsze nagrody. A pod tym względem Cris jest naprawdę bardzo zajęty.   

W swojej rodzinnej Maderze świętował w minionych dniach przyznanie mu nagrody dla najlepszego strzelca w ligach europejskich sezonu 2007/2008. C-Ron jest trzecim Portugalczykiem, który w historii tej nagrody ów tytuł otrzymał. Poprzednio wyróżnienie to przyznano takim sławom jak: Eusebio (rok 1968 i 1973) oraz Fernando Gomesowi (1983, 1985).

No cóż czy nam się to podoba czy nie z faktami się nie dyskutuje. Strzelił najwięcej goli zatem na pantofelek zasłużył. Gratulujemy.

PS. Zdjęć publikujemy dużo i na każdym widać, że Cristiano znowu przesadził z żelem. Poza tym nie na każdym wypada korzystnie, ale stąd właśnie taka ilość, żeby żadna z wielbicielek talentu portugalskiego mistrza nie zarzuciła nam tendencyjności.

A tak swoją drogą, który "bucik" podoba się wam bardziej: ten Ronaldo czy ten Davida Villi ?

***UPDATE: Właśnie dowiedziałyśmy sie, że tuż po otrzymaniu nagrody Cristiano, z wrodzoną i właściwą sobie skromnością, powiedział: - Ten Złoty But dowodzi, że udało mi się trochę zmienić piłkę nożną. Zwykle to trofeum zdobywają napastnicy, a ja jestem skrzydłowym. Jestem najbardziej konsekwentny i po prostu najlepszy.

Kochamy Żelika, ale nic nie może równać się z jego miłością do samego siebie.

Więcej o: