Sportowcy zjeżdżają do Pekinu - cz.3: Polacy

Od kilku dni przyglądamy się, jak najwięksi i najbardziej znani sportowcy tego ziemskiego padołu coraz liczniej meldują sie w Pekinie. Z radością obserwujemy pierwsze pływackie treningi, ciekawie zerkamy na tych nadal jeszcze dość nieśmiało przechadzających się po olimpijskiej wiosce. O ile jednak do tej pory koncentrowałyśmy się na obsadzie mocno międzynarodowej, dzisiaj pora na Polaków. Zdecydowanie, jest co podziwiać i w przypadku naszych ciachowatych krajan. Miłośniczki siatkówki i piłki ręcznej najpewniej wiedzą, o czym mowa.  

Musimy, dosyć niepatriotycznie zresztą, zauważyć, że na zdjęciach od nadmiaru czerwieni i bieli może aż zakręcić się w głowie. Ale tylko z tego powodu, bo przecież od nadmiaru (przystojniaków, w tym przypadku) nic nie boli.

Łukasz Kadziewcz jest dla nas typem numer 1 wśród polskiej męskiej reprezentacji olimpijskiej, niedługo jednak zorganizujemy plebiscyt, aby ten arbitralny werdykt potwierdzić lub by mu zaprzeczyć. Niedaleko za "Kadziem" znajdują się bowiem inni polscy siatkarze, pływacy, wioślarze, szczypiorniści...Serce roście na myśl, że i Polska może sie pochwalić tak wyględnymi kadrowiczami.

Zapraszamy zatem o oglądania, który z panów w biało-czerwonych dresikach jest Waszym faworytem?

Więcej o: