Sportowcy zjeżdżają się do Pekinu, czyli zapowiedź pięknych chwil

Już tylko niecały tydzień pozostał do rozpoczęcia największej imprezy cyklicznej w świecie sportu. W piątek w Pekinie dojdzie do uroczystego otwarcia Igrzysk Olimpijskich, a tuż po (zapewne) spektakularnej ceremonii rozpocznie się rywalizacja pomiędzy tysiącami sportowców w 302 konkurencjach w 28 dyscyplinach. A wśród tego zaszczytnego grona - mnóstwo różnego autoramentu ciach, ciasteczek, delicji i pączków. Dla każdej z nas coś dobrego.  

Dzisiaj serwujemy Wam pierwszą porcję fotografii tych, którzy w stolicy Chin już się pojawili i sumiennie przygotowują się do nadchodzących startów. Interesują nas oczywiście jedynie mężczyźni i to najlepiej bez koszulek, choć niezmiennie pociągają nas również wszelkiego rodzaju osobliwości (patrz na przykład: wąsik Michaela Phelpsa - czy jest w stanie przyćmić słynną "gąsieniczkę" Luki Toniego w konkursie na najgorszy zarost?). Pomyśleć, że to dopiero wstęp, skromna przygrywka, a już za chwilę wybuchnie całe szaleństwo.

My nie możemy już się doczekać, a Wy? Czy jesteście gotowi na taką dawkę emocji sportowych i wrażeń estetycznych? Czy macie już swoich faworytów? Jeżeli nie, my postaramy się Wam to ułatwić - od jutra na Ciachach przegląd najfajniejszych sportowców w poszczególnych dyscyplinach.

Więcej o: