Cristiano Ronaldo, kiepskie zdjęcia i nowa dziewczyna - czy komentarz jest potrzebny?

Właściwie wystarczyłoby samo zdjęcie pozbawione jakiegokolwiek komentarza z naszej strony. Ale jakoś nie możemy si powstrzymać... Dzisiaj zamierzałyśmy napisać Wam o potencjalnej nowej dziewczynie Cristiano Ronaldo. Ale zaniemówiłyśmy, kiedy naszym oczom ukazało się to zdjęcie, na które właśnie patrzycie. Przeżyłyśmy lekki szok i tak prawdę mówiąc nie wiemy, co powinnyśmy teraz napisać.  

Może jakoś przecierpiałybyśmy tę różowawą koszulkę, ale w połączeniu z krótkimi, odsłaniającymi chudziutkie nóżki Cristiano spodenkami po prostu musimy to powiedzieć. Portugalczyk wygląda jak baba. Panienka, która dodatkowo jeszcze ostro przesadziła z solarium i od intensywnego słońca zdrowo namieszało się jej w głowie. Powiedzcie nam szczerze, jaki facet, prawdziwy facet, ubiera się w taki sposób?

I tym bardziej szokuje nas informacja, że włoska piękność Letizia Filippi , która w swoim 27-letnim życiu spotykała się chociażby z narciarzem Alberto Tombą, widzi w C-Ronie? Bo że ten jest nią zachwycony to rozumiemy, ale ona? I czy kobiecie może się podobać facet, który o wierności i miłości ma naprawdę blade pojęcie? Portugalski casanova spotkał bowiem Filippi, będąc na wakacjach w Sardynii ze swoją ówczesną narzeczoną, Nereidą Gallardo. Cała trójka zjadła ze sobą kolację na ekskluzywnym jachcie wynajętym przez piłkarza, no i... krótko mówiąc Ronaldo przestał już myśleć o Nereidziei kompletnie zwariował na punkcie Filippi. A patrząc na to, co ma na sobie, jesteśmy o tym przekonane na sto procent.

Więcej o: