Ronaldo! Co ci się stało?!

Nie chcemy być złośliwe, ale po tym, co zobaczyłyśmy, tylko jedno ciśnie nam się na usta: Ronaldo znowu przytył! Przytył i wygląda fatalnie. Rozumiemy doskonale, że Brazylijczyk od lutego stara się wyleczyć kolejna okropną kontuzję, że na pewno ostatnie miesiące nie były dla niego łatwe. Pewnie niejedne smutki topił w wielkim pojemniku lodów waniliowych. Przytrafiały mu się przygody z transwestytami, a wstydu było aż za dużo. Ale przecież jako piłkarz, który otwarcie zapowiada, że chce jeszcze wrócić do gry i coś w niej osiągnąć, Brazylijczyk nie powinien tak się zaniedbywać. Inaczej stanie się (o ile już tak nie jest) pośmiewiskiem.  

Może to brutalne i mało eleganckie, ale napastnik Milanu został ostatnio porównany do kobiety w ciąży , a konkretnie do Louise Redknapp, żony Jamiego Redknappa. Pewien znany na Wyspach tabloid wyśledził na wakacjach zarówno Ronaldo (Ibiza), jak i Louise (Sardynia) i brutalnie napisał, że Brazylijczyk niedługo powinien zacząć wymieniać się ubraniami z ciężarną Louise.

Bardzo by nam zależało, żeby Ronaldo wreszcie wziął się za siebie i nie prowokował podobnych komentarzy. Bo my naprawę wierzymy, że jeszcze kiedyś zobaczymy, jak Ronaldo strzela piękne gole.

Więcej o: