Głosowanie na najprzystojniejszego trenera Euro 2008 - wyniki!!!

Jak doskonale wiecie, w czasie Euro - za Waszą cenną radą i namowa zresztą - zorganizowałyśmy sondę, w której mogłyście oddawać głos na swojego ulubionego trenera. Zasugerowałyśmy oczywiście, jak to na Ciacha przystało, że głównym kryterium wyboru może być wygląd - można zresztą domyślić się tego po tytule. Trzeba powiedzieć, że głosowanie wzbudziło wiele emocji oraz, przede wszystkim, było zaciętą walką do ostatniej minuty i ostatniego głosu pomiędzy zwolenniczkami pewnych dwóch szkoleniowców. Których? Sprawdźcie poniżej.  

Ci, którzy cieszyli sie Waszym największym poparciem to:

Slaven Bilić

i Marco van Basten

To ci dwaj panowie zdobyli procentowo równą ilość głosów - po 27% - musiałyśmy więc wziąć pod uwagę konkretne liczby . A tu, minimalnie więcej, bo tylko o 27 kliknięć, uzyskał trener chorwackiej reprezentacji. Nie dziwimy się, i nie oburzamy, choć same z tej dwójki wybrałybyśmy jednak majestatycznego Marco, bo do rockmana Bilicia zawsze też miałyśmy wyraźną słabość.

Na ostatnim miejscu medalowym wylądował Joachim Loew - najwyraźniej emotrener i jego styl podobają Wam się do tego stopnia, że spokojnie możecie zignorować jego obrzydliwe nawyki .

Aż 11% procent uzyskał nasz dzielny Leo, który jest najlepszym dowodem na to, że wiek mężczyzny nie ma większego znaczenia (drogie dziewczęta, pamiętajcie, że w naszym przypadku nie obowiązuje podobna zasada, więc na męża polujcie przed trzydziestką).

Dziwi aż 37 głosów oddanych na trenera Austriaków, Josefa Hickersbergera. Jego kandydaturę umieściłyśmy na liście trenerów raczej na zasadzie żartu - widać, że nasze Czytelniczki i Czytelnicy także mają poczucie humoru.

W kategorii "ktoś inny" przeważały głosy na Jose Mourinho (przypominamy, że nie był on trenerem żadnej z drużyn na Euro, Wasza złość i rzucane na biedne Ciacha przekleństwa były więc nie na miejscu) oraz Guusa "Kubusia Puchatka" Hiddinka i -uwaga, uwaga - Howarda Webba.Każdy ma prawo do swojego zdania, ale nie bądźmy ignorantami przecież każde dziecko doskonale wie, że Webb jest fryzjerem, nie trenerem.

Ciacha ze swojej strony serdecznie dziękują za udział to dzięki Wam mamy dziś o czym pisać, w tym ogórkowym sezonie tuz po zakończeniu Euro.

olalla

Więcej o: