Artur Boruc ojcem!!!

Jak informuje oficjalna strona pierwszego bramkarza reprezentacji Polski arturboruc.com , Artur Boruc został ojcem!!! Ciacha.net cieszą się niezmiernie szczęściem piłkarza Celticu i gratulują z całego serca! 

Na oficjalnej stronie Boruca możemy przeczytać:

Z przyjemnością informujemy, że dziś, w Warszawie, na świat przyszedł syn Kasi i Artura Boruc! Szczęśliwym rodzicom gratulujemy, a najmłodszemu członkowi rodziny życzymy wszelkiej pomyślności. Ciekawe czy synek pójdzie w ślady słynnego taty i z równym powodzeniem zajmie się piłką nożną?

Za wcześnie co prawda aby prorokować bobasowi karierę reprezentacyjną (choć w głębi serca mocno w to wierzymy), ale nie wątpimy, że świeżo upieczony tatuś uczci najszczęśliwszy dzień swojego życia zamurowując jutro bramkę Polaków przed strzałami piłkarzy Austrii.

Po generalnie przygnębiającym otwarciu Euro 2008 w wykonaniu Biało-czerwonych na taki znak czekałyśmy. Śmiejcie się z nas, ale wcale się nie zdziwimy jeśli jedną z pierwszych zabawek malutkiego synka Kasi i Artura będzie medal mistrzostw Europy.

Jeszcze raz gratulujemy rodzicom i życzymy dużo zdrowia maleństwu. Wierzymy, że tatuś otoczy go opieką jeszcze lepszą, niż ta, którą otacza okolice polskiej bramki.

Będzie prezent dla Boruca?

Więcej o: