Roque Santa Cruz w Manchesterze - tylko w którym

Doszły nas słuchy, że sir Alex Ferguson, wszystkim dobrze znany szkoleniowiec Manchesteru United, postanowił wzmocnić siły jego drużyny w ataku. Podobno na Old Trafford ma tego lata trafić obecny napastnik Blackburn Rovers, Paragwajczyk Roque Santa Cruz. Podobno Ferguson planuje przeznaczyć na Santa Cruza sumę 15 milionów funtów. Wygląda zatem na to, że Szkot nie jest do końca zadowolony ze swoich piłkarzy. Zwłaszcza z gry Rooney'a czy Teveza. Czy ten misterny plan ściągnięcia do Czerwonych Diabłów seksownego Roque się uda?   

Nas cieszy niezmiernie fakt, że dzięki pojawieniu się tych spekulacji możemy obejrzeć nowe fotki Roque i odświeżyć sobie trochę w naszej pamięci twarz Paragwajczyka. Cieszymy się tym bardziej, że już 15 czerwca Paragwaj w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata w 2010 roku zmierzy się z Brazylią i będzie to dla nas kolejna okazja, żeby zobaczyć jedno z bardziej smakowitych ciach w akcji.

Słyszałyśmy również, iż istnieje możliwość, że Santa Cruz zasili szeregi rywala zza miedzy Czerwonych Diabłów - czyli klub Manchester City. Nieważne zresztą, w barwach której drużyny piłkarz będzie występować - byle była okazja do częstego go oglądania.

No i który Cruz bardziej Wam się podoba: ten w długich włoskach, czy w krótkich?

Więcej o: