Spotkanie z Ebim Smolarkiem? Czemu nie!

Na serwisie społecznościowym Bebo, gdzie konto ma pewnie już niejeden z Was, znalazła się informacja, która zupełnie zwaliła nas z nóg. Na tym bowiem portalu swój profil posiada również Euzebiusz Smolarek, jedna z piłkarskich gwiazd naszej narodowej reprezentacji i Pepsi, co zresztą widać po głębokim błękicie otoczenia. Prawdziwe podekscytowanie wywołał fakt, że teraz, dzięki Pepsi i Bebo właśnie, można przeżyć niesamowite chwile u boku samego Ebiego!  

Poprzez Bebo, nasz narodowy bohater (czy też ktoś w jego imieniu i za jego pozwoleniem stronę prowadzący) ogłosił bowiem konkurs, w którym główną nagrodą jest właśnie jedyne i niepowtarzalne spotkanie ze Smolarkiem . Odbędzie się ono już niedługo, bo 21 maja, w siedzibie Agory w Warszawie. W konkursie wyłonieni zostaną szczęśliwcy, którzy spędzą słodkie chwile z piłkarze i będą mieli okazję, by osobiście porozmawiać ze swoim idolem. Jedynym warunkiem przystąpienia jest posiadanie profilu na Bebo i wymyślenie naprawdę ciekawego pytania do Ebiego. Nigdy jeszcze ten najwspanialszy (czy jedyny?) Euzebiusz na świecie nie był tak blisko nas - prawie w zasięgu ręki.

Tutaj możecie się zarejestrować , a także zobaczyć profil naszego ulubieńca, który niedługo znów wybiegnie na murawę w narodowych barwach, by wraz z innymi chłopakami walczyć o Mistrzostwo Europy (i, jak mówi sam najlepszy strzelec Polski w eliminacjach do turnieju, wszyscy będą gotowi ). Na stronie mamy również różne filmiki z Ebim w roli głównej, jego z rzadka zamieszczane przemyślenia i wpisy, a także przegląd jego znajomych (Cesc Fabregas, David Beckham i inni - rozumiemy, że łączy ich wiele, ale przede wszystkim status ambasadorów firmy Pepsi oraz częstotliwość występowania w reklamach - w ten sposób Ebi zarobi jeszcze przed Euro 1,8 mln zł ).

Nam już do głowy ciśnie się grad pytań, którymi mogłybyśmy storpedować najlepszego polskiego snajpera (Czy lubisz zdejmować koszulkę po meczu i czy mógłbyś to robić częściej, także w czasie trwania gry? Czy rzucisz swoją tajemniczą dziewczynę Tirzę i ożenisz się z Ciachami? Czy nie sądzisz, że portal plotkarsko-sportowy to wyśmienity pomysł i fantastyczna rozrywka?). Nie ma wątpliwości, że na spotkanie będziemy starały się dostać za wszelką cenę, choćby nasze pomysły jednak z uznaniem się nie spotkały. W takim wypadku sterroryzujemy ochroniarzy bronią palną lub wkradniemy się na miejsce przebrane za Leo Benhakkera lub Jacka Krzynówka. Spryt to podstawa.

Tak sobie knując, wymyślając i planując znalazłyśmy w sieci poniższy film, który jest dalszą częścią kampanii Pepsi i nawiązaniem do tego wideo . W polskich warunkach, a więc i trochę krótszy, ale zawsze.

A na koniec przypomnienie najwspanialszych, najdonioślejszych chwil, włącznie z cudownym występem w meczu z Kazachstanem , z kariery tego piłkarskiego bohatera wszech czasów. Aż się łezka w oku kręci i naprawdę motywuje do wysyłania setek zapytań.

A już w środę ciachowa relacja ze spotkania NA ŻYWO.

Więcej o: