Kolejne tenisowe ciacho w męskim Vogue - Janko Tipsarević

Mamy nieodparte wrażenie, że redaktorzy zarówno męskiego, jak i kobiecego Vogue mają słabość do tenisistów. A już zwłaszcza tych, którzy urodzili się w Serbii. Rok temu główną bohaterką wydania sierpniowego była Ana Ivanović, niedawno w magazynie zagościł Novak Djoković . Teraz przyszła kolej na Janko Tipsarevicia, który w czerwcu będzie doradzał wszystkim panom, co zabrać na wakacje - a zwłaszcza w co się ubrać, kiedy będą wybierać się na plażę. Nam ze wszystkich gadżetów prezentowanych przez Janko najbardziej podobały się okulary od Prady. Chociaż swój urok miały także bokserki, które serbski tenisista/model zaprezentował na swojej kształtnej pupie.   

Jak widzicie, w przeciwieństwie do swojego bardziej, jak na razie, utytułowanego rodaka, Tipsarević kojarzy nam się z trzema krótkimi słowami: łatwo, miło i przyjemnie. A przede wszystkim na luzie. U boku takiego faceta chętnie wybrałybyśmy się na plażę i nie miałybyśmy nic przeciwko temu, żeby przez dwa tygodnie wakacji przynosił do naszego leżaka możliwie jak najbardziej wyszukane drinki.

Picasa 3.0

Picasa 3.0

Picasa 3.0

A to jeszcze klata Janko - przepraszamy za brak twarzy, pada tu jednak pytanie retoryczne: czy to w ogóle dla Ciach ważne?

Więcej o: