Ronaldo zamieszka z dziewczyną!

Jakby mało było tego, że nowa dziewczyna Cristiano Ronaldo, chętnie prezentująca swoje obnażone wdzięki WAG-pielęgniarka, Nereida Gellardo, nosi już na sobie ewidentne znaki przynależności do ukochanego (patrz: kontrowersyjne kolczyki, które przyprawią o spazmy wszystkie największe miłośniczki C-Rona), to jeszcze dziś dowiedziałyśmy się, że wkrótce panna G. przeprowadzi się do swojego (domniemanego) narzeczonego. Czyżby Cristiano na dobre miał zamiar wypaść z kawalerskiego obiegu?  

Jak donoszą portugalskie media, którym przez współczucie do odbierających sobie teraz życie psychopatycznych fanek Cristiano nie dowierzamy, para jest straszliwie w sobie zakochana i poważnie myśli o ślubie. Tego lata, 24-letnia Nereida wyniesie się z Majorki, gdzie za grosze pracuje w domu opieki, i zacznie wieść bajkowe, pełne przepychu życie u boku gwiazdora w jego wartej 8 mln funtów posiadłości w Anglii. Chyba warto. Cristaino zresztą już dał wyraz swej niezwykłej miłości, sprawiając lubej w prezencie luksusowego Mercedesa z monogramami na tapicerce. Nie ma nic bardziej słodkiego niż bezinteresowne uczucie.

Przyznajemy, że miła to odmiana od dotychczasowych przygód Portugalczyka. Historia z Nereidą dowodzi, że nawet największy Casanova, rozpustnik i egoista może się kiedyś zmienić. Znajomi piłkarza donoszą, że jest on naprawdę zakochany i traktuje ten związek bardzo poważnie.

O ile w wieku 23 lat, z wyglądem młodego boga i statusem tytana seksu można w ogóle myśleć poważnie o jakimkolwiek stałym związku.

A dla tych pełnych podziwu dla Crisowych umiejętności - 39. i 40. bramka Ronaldo w Premiership w tym sezonie.

Więcej o: