"Niespodziewane" konsekwencje niedoszłej orgii: Ronaldo rzucony przez piękną dziewczynę

Jak można się było domyślać, afera z prostytutkami - transwestytami nie wyszła na dobre brazylijskiemu Ronaldo. Pomijając publiczne upokorzenie wynikające z nagłośnienia sprawy, a zatem i pogorszenie reputacji, słabość kontuzjowanego gwiazdora AC Milanu do płatnej miłości przyniosła także całkiem wymierne skutki. Zgodnie z przewidywaniami zresztą. Na wieść o niespełnionej żądzy wrażeń Ronaldo, piłkarza opuściła narzeczona, Maria Beatriz Antony, znana także jako Bia Anthony, a firma Nike zastanawia się nad zerwaniem opiewającego na 100 mln dolarów kontraktu z Brazylijczykiem.  

Jak donosi jedna z brazylijskich gazet, Maria Beatriz, 23-letnia pani inżynier, która mieszkała z Ronaldo do niedawna, postanowiła teraz wrócić do domu swoich rodziców w stolicy Brazylii. Przyjaciele ujawnili także przezd dziennikarzami fakt, że piękna dziewczyna mocno narzekała na hulaszczy tryb życia Ronaldo od czasu jego powrotu na łono ojczyzny z powodu kontuzji kolana. Przygoda z paniami-panami do towarzystwa była tylko kroplą w morzu przewin brazylijskiego futbolisty.

Czy naprawdę Ronaldo był przy zdrowych zmysłach, kiedy odrzucił to:

dla tego:

Andreia Albertine, słynny transwestyta, który szantażował Ronaldo, tymczasem staje się coraz bardziej popularny w rodzinnym kraju. Wystąpił już nawet w telewizyjnym talk-show, gdzie w zdenerwowaniu zdemolował dwie kamery i rozbił szklane drzwi. Ronaldo natomiast od czasu ujawnienia skandalu kryje się w domu swojej matki.

Więcej o: