Nowa ikona stylu: Czy Micah Richards zastąpi Beckhama?

Taka opcja jest raczej niemożliwa, bo Becks jest jedyny i niepowtarzalny, ale widać, że Anglik ma coraz więcej naśladowców, którzy idą w jego ślady. Micah Richards z Manchesteru City, który zresztą zasłynął z tego, że został gwiazdą porno, to przyszłość angielskiej piłki. Nowa generacja, która już wkroczyła, w przypadku Richardsa z wielkim impetem, do świata show biznesu. I to nie tylko pod względem sportowym.  

Beckham, z bólem to przyznajemy, robi się coraz starszy a to jak wyglądał ostatnio przyprawia nas o drżenie serca i ktoś wcześniej czy później będzie musiał go zastąpić. Na zdjęciu, które zainspirowało nas do napisania tej notki, Micah prezentuje się tak, jak David za starych dobrych lat. Nieważne czy dobrze czy źle, wygląda inaczej niż cała reszta, ekstrawagancko, elegancko, lekko nawet kontrowersyjnie. Skłania do dyskusji i sprawia, że mamy ochotę zapytać, czym Richards zadziwi nas następnym razem. Bo obecny strój to tylko początek.

Do pełni szczęścia brakuje nam tylko WAg na miarę Victorii Beckham. No ale na wszystko przyjdzie czas. Nawet na dziewczynę z prawdziwego zdarzenia.

Więcej o: