Nowy przystojny obywatel: Roger Guerreiro Polakiem!

Spodziewano się tego już od dawna, ale dzisiaj oczekiwania stały się faktem: słynny w naszym nadwiślańskim kraju Roger, zawodnik Legii Warszawa, właśnie otrzymał obywatelstwo z rąk prezydenta Kaczyńskiego. Teraz już nie mamy wątpliwości, że (dotychczasowy) Brazylijczyk pojedzie na Euro, by wspierać w boju resztę naszych orłów.  

Nie byłybyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie wyraziły naszego ciachowego punktu widzenia. I tu należy zauważyć, że Roger może się podobać (niektórym), szczególnie w zestawieniu z naszą drobnej raczej postury głową państwa wypadł oszołamiająco, i że jest bardzo dobrym graczem - czego więc chcieć więcej? Wypada zatem być zadowolonym z takiego obrotu spraw i mieć nadzieję, że ten świeżo naturalizowany nadwiślanin naprawdę dużo wniesie do gry naszej reprezentacji. A Wy co sądzicie o naszym nowym krajanie, ciacho czy nie ciacho?

Guerreiro ma 26 lat, w naszym kraju jest od dwóch lat i, jak zapewnił, jest bardzo szczęśliwy, że będzie mógł reprezentować Polskę na najbliższych Mistrzostwach Europy. Mamy nadzieję, że wie, co robi.

Więcej o: