Ashley Cole planuje romantyczne wakacje

Ha, ha, ha. Dobre sobie. Najpierw niemądry Ash skoczył w bok, teraz ma zamiar ponownie odzyskać serce swojej żony, Cheryl, podczas wypadu na Bahamy, który planuje na czerwiec tego roku. Sęk w tym, że oszukana Cheryl wcale nie jest taka skłonna, żeby ze zdrajcą gdziekolwiek wyjeżdżać. Mało tego, dziewczyna po prostu wstydzi się być widziana gdziekolwiek cudzołożnikiem - i nie można się nie zgodzić. Nikt nie chce uchodzić za naiwniaka, którym można bez najmniejszych problemów manipulować.  

Jeden z gadatliwych przyjaciół państwa Cole wyznał niedawno w jednym z brytyjskich tabloidów, ze Cheryl i Ashley wprawdzie mieszkają razem, ale prawie ze sobą nie rozmawiają i sypiają w osobnych pokojach. Ona przyjęła go, bo go kocha, ale nadal nie może zapomnieć o tych przykrych wydarzeniach. On jest już sfrustrowany przedłużającym się brakiem seksu - czyżby klimat wakacji na Bahamach (lub, ewentualnie, w Saint Tropez) miałby temu zaradzić?

Jak by nie było, Cheryl nadal czuje się mocno urażona. Ashley natomiast walczy w sądach przeciwko prasie i swoim byłym kochankom (m.in. Aimee Walton, Brooke Healy, Coralie Robinson i Jakki Degg), których oskarża o "naruszenie prywatności". Naruszenie prywatności, drogie czytelniczki i czytelnicy! Nie pomówienia, nie oszczerstwo, a właśnie zdradzanie intymnych tajemnic. Cole niczemu więc nie zaprzecza, a tylko obraża się za niedotrzymanie sekretu, w związku z czym żąda 200 tys. funtów odszkodowania. Ten facet ma tupet.

Pozostaje tylko zapytać biedną Cheryl: dziewczyno, co Ty z nim jeszcze robisz?

Więcej o: