Micah Richards spotyka się z gwiazdą telenoweli

I znów kolejna WAG pojawiła się na horyzoncie. Tym razem jest to aktorka-celebrytka, Helen Flanagan, którą w swoje sieci schwytał Micah Richards, piłkarz angielskiej drużyny Manchester City oraz znany aktor i twórca amatorskich filmów (także porno).  

Dziewczyna niegrzecznego Richardsa występuje na co dzień w niezwykle popularnym w Wielkiej Brytanii serialu "Coronation Street" i, jak widać, nie przejmuje się dodatkowymi zajęciami swojego obecnego chłopaka. Być może myśli o rozwinięciu swojej kariery aktorskiej również w innego rodzaju formach? Para poznała się na przyjęciu u znajomych i wydaje się, że romans rozkwita z pełną siłą. Helen i Micah są niemal równolatkami - Richards jest tylko o rok starszy od swojej 18-letniej przyjaciółki.

Jesteśmy bardzo ciekawe, jak rozwinie się ten związek. Czy Flanagan i obrońca Machester City zostaną nowymi Beckhamami (nawiasem mówiąc, to dość ciekawe, że mimo przenosin za Ocean ci ostatni są nadal niekwestionowanym numerem jeden na liście półfutbolowych par)? Życzymy powodzenia i prosimy tylko o jedno - nie udostępniajcie swoich sekstaśm w internecie.

A oto i - całkiem ładna, przyznacie - Helen.

Więcej o: