Victoria Beckham przyjaźni się z hollywoodzkimi gwiazdami

Ta wiadomość nie powinna być dla nikogo niespodzianką. Nie od dziś wiadomo, że małżonka Davida Beckhama wprost uwielbia wielki świat showbiznesu, którego sama jest częścią. Już nie raz mieliśmy okazję oglądać zdjęcia pary DVB w towarzystwie swoich scjentologicznych przyjaciół, Toma Cruisa i Katie Holmes, a także u boku Jennifer Lopez (z którą Becks wystąpił także na planie tego filmu reklamowego ) i jej męża, Marka Anthony'ego. Tym razem jednak ponoć Vicky lansowała się na ulicach Los Angeles wraz z Kate Beckinsale (czyżby panie łączyła skłonność do anoreksji?) i Evą Longorią.  

W czasie, gdy jej mąż ciężko przygotowuje się do swojego setnego występu w barwach angielskiej reprezentacji, była piosenkarka Spice Girls ze swoimi nowymi przyjaciółkami chadza na obiadki i zakupy do butików należących do najlepszych projektantów - czyli standardowe zachowanie WAG. Nawet nie będziemy tu załamywać rąk nad pustką jej egzystencji, bo i po co - same chętnie zastąpiłybyśmy panią B. w tej roli.

Musimy jednak - po raz kolejny - skrytykować strój Victorii. Te skórzane legginsy, choć pasują idealnie do rękawiczech na dłoniach Posh, to naszym zdaniem doprawdy przesada. Zbyt krzykliwe, zbyt ostentacyjne, trzeba jednak przyznać, że całkowicie w stylu Vicky. Przynajmniej jest konsekwentna.

I w sumie nie wiadomo, jak się potoczą losy tego elementu garderoby. Jak to w modzie bywa, kontrowersyjne pomysły często budzą sprzeciw i niesmak jedynie na początku. Może już niedługo polski ulice zapełnią się dziewczynami w superobcisłych skórzanych getrach? Zobaczymy.

Więcej o: