Brodie Holland: ciacho z dalekiej Australii

Na Brodiego natknęłyśmy się przy okazji tekstu o Monice Seles i jej przygodzie z amerykańską wersja ?Tańca z gwiazdami?. Dowiedziałyśmy się wtedy, że ten niezwykle seksowny facet ze zdjęcia na co dzień uprawia futbol australijski (nie posiadałyśmy się ze szczęścia, już miałyśmy nawet zrezygnować z Moniki) a prywatnie całkiem dobrze tańczy i dlatego zaproszono go do udziału w tak popularnym telewizyjnym show.  

Zresztą był to występ całkiem udany. Australijczyk dotarł do czołowej czwórki - (jego partnerką, tak dla formalności dodamy, była Alana) i od początku uważano go za faworyta konkursu. Ta informacja wcale nas nie dziwi, same dla takiego faceta, oglądałybyśmy każdą edycję programu, nawet z powtórkami, i na pewno swoje sms-y na niego też byśmy oddały.

.. .

Z innych informacji powinniście wiedzieć tylko tyle, że jak każde szanujące się ciacho, Brodie od 2006 roku zaręczony jest z - co raczej Was też pewnie nie zaskoczy, z modelką Saritą Stellą . Ma 28 lat, waży 80 kg i mierzy 180 cm. Urodził się na Tasmanii i broni barw klubu Collingwood.

I na koniec... Holland jako Tarzan:

Nie wiemy jak ten występ skomentować, cóż, nagie męskie torsy zawsze chętnie oglądamy.

Więcej o: