Seksowni chłopcy z Formuły 1 przed sezonem

Wprawdzie nie charakteryzują się zwykle wysokim wzrostem, ale i tak otacza ich jakaś niezwykła aura. Wielu z nich wygląda naprawdę fajnie, inni po prostu pociągają sławą, bogactwem i umiłowaniem do dużych prędkości. Szybkością zresztą wszelkie swoje niedostatki nadrabiają. No i to ich bajkowe życie - miliony rozrywek, szampan lejący się strumieniami, uwielbienie i uwaga tłumów.  

Jak już wczoraj wspominałyśmy, już w niedzielę rozpoczyna się nowy sezon F1. Przygotowania trwają pełną parą, a praktycznie wszyscy zjechali się juz do Melbourne, by jeszcze podkręcic gorącą atmosferę związaną z wyścigiem. Po zeszłorocznych aferach, wszyscy chyba umierają z ciekawości, jak potoczą się losy kierowców w nadchodzącym czasie. Mamy nadzieję, że najszybciej toczyć się będą losy Kubicy - mimo pewnego sceptycyzmu, jaki wyraził Robert niedawno w jednym z wywiadów .

Tak czy inaczej, organizatorzy zapewnili wszystkim mistrzom kierownicy rozmaite atrakcje. Czego tam nie było: oprócz nieustających i nieco zapewne męczących sesji fotograficznych i konferencji prasowych, kierowcy mogli między innymi popływać kajakami, pobawić się bumerangiem, pojeźdxić na rowerach, a w przypadku Lewisa Hamiltona również spotkać się z muzykami zespołu Kiss. Dziś przedstawiamy Wam Wszystekie te wydarzenia, uwiecznione na zdjęciach.

Więcej o: