Tenisiści w Indian Wells

Na takie dni, jak dzisiejszy, czekamy z nadzieją i utęsknieniem przez cały ciachowy żywot, a kiedy już nadejdzie, nie wierzymy własnemu szczęściu. Tenis jest bowiem fantastycznym sportem, który uwielbiamy oglądać, ale nie mniej kochamy oglądać samych tenisistów. O ile jednak Rafael Nadal z obnażonym torsem pokazuje nam się dość często, to już taki półnagi Feliciano Lopez, inny atrakcyjny Hiszpan, jest widokiem dużo rzadszym.  

Jeśli jeszcze dodamy do tej egzotycznej pary Niemca Tommy'ego Haasa, robi się gorąco i przyjemnie. I to oczywiście nie tylko ze względu na temperaturę w Kalifornii, gdzie odbywa się obecnie turniej tenisowy Pacific Life Open, w którym ci panowie wystąpią.

W ramach ciekawostki powiemy, że Feliciano jest fanem Realu Madryt i dorabia sobie czasami jako model. Domyślamy się, że może mieć z tego całkiem niezłe pieniądze - przy takiej aparycji, grzechem byłoby nie korzystać.

Ciacha maja tylko jedno pytanie: a gdzie Marat? Nie mogłyśmy znaleźć żadnego z nim zdjęcia, a przecież w Kalifornii Safin wystąpi - w pierwszej rundzie zmierzy się z Austriakiem Jurgenem Melzerem. Już zaczynamy z olbrzymią mocą trzymać kciuki.

Więcej o: