Roxanne Pallett: kolejna gwiazda w konstelacji WAGs

Trzeba przyznać, że w tym specyficznym gwiazdozbiorze nowe obiekty pojawiają się i znikają z niesamowitą wręcz częstotliwością. Niedawno pisałyśmy o Chanelle Hynes, która spotykała się z zawodnikiem Middlesbrough, Sebem Hinesem, a już w kilka dni później sprawa okazuje się nieaktualna (niniejszym Chanelle otrzymuje tytuł Najkrótszej WAG w historii futbolu) - Seb został rzucony po tym, jak okazało się, że ma inną stałą partnerkę i dwuletnie dziecko. Budzą się zatem wątpliwości, jak długo do elitarnego WAGowego grona będziemy zaliczać Roxanne Pallett, aktorkę występującą w brytyjskich serialach, która od niedawna jest dziewczyną gracza Manchester United (nie, nie Ronaldo, wszak to nie pracownica agencji towarzyskiej), Danny'ego Simpsona.     

Roxanne, jak wynika z internetowych poszukiwań, niezmiernie lubi pokazywać się w bieliźnie i kostiumach kąpielowych (co nie umknęło uwadze napalonych samców z Pobandzie ), a do tego występuje w telenoweli "Emmerdale", brytyjskim odpowiedniku "Klanu". Musimy przyznać, że dziewczyna ma sporo wdzięku i jest dość naturalna - ciekawe, jak długo potrwa ten stan, zważając na panującą w WAGowym światku modę na upodabnianie się do Victorii Beckham .

Danny Simpson to natomiast obrońca "Czerwonych Diabłów" i bardzo smakowite ciacho. Nie błyszczy być może jeszcze swoją grą tak jak na przykład grający na tej samej pozycji Paulo Ferreira z Chelsea, ale chłopak ma jest jeszcze młody i wszystko przed nim, gdy nabierze doświadczenia. Szczególnie jeśli nadal będzie występował obok świetnych kolegów z ManU. Na razie, jak widać, piłkarz szkoli się w technikach zdobywania sławnych kobiet. Nie ma to jak dobrze dopasować się do otoczenia.

Więcej o: