Gracze Newcastle United i moda

We wtorek wieczorem w Newcastle odbyła się corocznie organizowana impreza dobroczynna, The Fashion Kicks. Dochód z imprezy ma zostać przeznaczony na walkę z rakiem. Ten fakt oraz spora doza dobrej zabawy i możliwość obcowania z wielką modą sprawiły, że w wydarzeniu wzięło udział wiele znanych osobistości. A przede wszystkim piłkarze (oraz menadżer) Newcastle United w roli modeli.  

Trzeba przyznać, że chłopcy doskonale spełnili powierzone im zadanie. Świetna prezencja na wybiegu, pewny chód i zrelaksowane uśmiechy sprawiły, że na pewno wielu profesjonalnych modeli zadrżało o własną przyszłość. Przypuszczamy bowiem, że nie jesteśmy jedynymi osobami na świecie, które wolałyby podziwiać na pokazach mody takich właśnie mężczyzn - wysportowanych, naturalnych i lekko szorstkich - aniżeli ślicznych jak laleczki, chudych chłopców o niezmiennie wydatnych kościach policzkowych (przez co wszyscy wyglądają bardzo podobnie).

Dla ścisłości - na wybiegu można było podziwiać między innymi Alana Smitha, Abdoulaye Faye, Stevena Taylora, Emre i samego legendarnego włodarza klubu, Kevina Keagana. Mimo troszeczkę już bardziej zaawansowanego wieku, siwych włosów i brzuszka, nawet on wyglądał całkiem nieźle.

Krótkie filmy z imprezy zobaczycie tutaj lub tutaj .

A kiedy polscy piłkarze zaczną występowaćw takim charakterze? Byłoby miło zobzcyć, jak kręcą biodrami.

Więcej o: