Była kochanka Beckhama robi karierę w muzyce

Pamiętacie jeszcze Rebeckę Loos? Jej rzekomy (choć nigdy przez samego zainteresowanego nie potwierdzony) romans z Becksem odbił się szerokim echem wśród plotkarzy całego świata - a zatem absolutnie nie uszedł i naszej uwadze. Myślałyśmy jednak, że oprócz sporadycznych sensacji w stylu "Rebecca jedzie za Davidem do Stanów Zjednoczonych " ta pani pozwoli raczej o sobie szybko zapomnieć. W końcu jej 15 minut sławy i rozgłosu już minęło. Niestety, płonne nasze nadzieje, daremne oczekiwania. Była asystentka Davida postanowiła niedawno, jak donosi angielski portal The Spoiler, że rozpocznie karierę w showbiznesie. Co gorsza, Loos będzie nas raczyła nie tylko swoją obecnością, jak na celebrytkę przystało, ale i wątpliwej jakości umiejętnościami wokalnymi. Próbka poniżej.   

Ładna dziewczyna, a musi wydawać z siebie tak niskiej jakości dźwięki. Kiedyś ponoć miała być prawniczką, skończyła nawet studia w tym celu. Dziś przeklinamy dzień, w którym zboczyła z tej ścieżki.

Zastanawiające, że D-Beck, mimo iście didżejskiego przydomku, zawsze miał słabość do kobiet o kiepskim guście muzycznym. Nawet nie chcemy przypominać Wam największych dokonań Posh.

Więcej o: