Mały Maldini ogrywa piłkarza AC Milanu

Jesteśmy ostatnio świadkami wysypu talentów wśród dzieci piłkarzy. Najpierw trzyletni zaledwie Cruz, potomek rodu Beckhamów, popisywał się tanecznymi umiejętnościami przed milionami widzówna scenie, na której wystąpił razem z mamą i rodzeństwem, a teraz w nasze ręce trafiło wideo, na którym błyszczy 5-letni synek Paolo Maldiniego. Ten uroczy szkrab popisał się niedawno doskonałym przejęciem piłki w akcji, którą rozegrał przeciwko samemu Clarence'owi Seedorfowi.  

Giganci piłki powinni już drżec o swoja przyszłość. Ze zdolnościami do wykonywania tak błyskotliwych wślizgów w wieku jakże jeszcze młodzieńczym, mały Daniel Maldini wykazuje naprawdę spory potencjał. Nie zdziwimy się, jeśli wkrótce pójdzie w ślady tatusia. Podobnie jak jego starszy brat, Christian, który juz od dawna biega po murawie, pracując nad swa przyszłą karierą.

Nawiasem mówiąc, trochę to dziwne, że D-Beck również nie nakierował swojego syna na futbolową ścieżkę, a na parkiet. Biorąc pod uwagę sławę, pieniądze, wygląd i poczucie estetyki rodziców, Cruz Beckham miałby szansę zostać kopią Davida. Czyli piłkarzem niekoniecznie może najlepszym, ale z całą pewnością pięknym, znanym, doskonale opłacanym i wysoce medialnym. Może nie jest jeszcze za późno na zmianę decyzji.

Więcej o: