Liverpool Fashion Week z WAGs

Nie ma chyba takiej znanej i prestiżowej imprezy, na której nie uświadczyłybyśmy choć garstki WAGs. Nie dziwimy się - w końcu to praca tych dziewczyn, i to dodatkowo świetnie płatna i niezwykle przyjemna. Która z Was nie chciałaby w zasadzie spełniać podobnej roli? Szczególnie, jeśli odbywają się imprezy w stylu Tygodni Mody, o udziale w których marzy bez wątpienia każda miłośniczka ubrań i najnowszych trendów.   

W liverpoolskiej edycji tego święta mody, które rozpoczęło się w zeszły czwartek, wzięło udział wiele znanych osobistości oraz, rzecz jasna, wspomniane już żony, dziewczyny i narzeczone piłkarzy: między innymi Alex Curran, Coleen McLoughlin i Abbey Clancy. Okazje co komentowania ich strojów i wyglądu nie są, niestety, zbyt liczne, jako że fotoreporterów zdecydowanie bardziej interesowały takie wydarzenia jak oscarowa gala czy też rozdanie Brit Awards.

Czego jednak nie zrobią Ciacha dla swoich wiernych czytelników. Po długotrwałych poszukiwaniach udało nam się dotrzeć do pojedynczych zdjęć, które Wam tu prezentujemy. Nie można zaprzeczyć, że dziewczyny prezentowały się jak zwykle całkiem nieźle (nie mogłoby chyba być inaczej), choć nie obyło się bez pewnych niedociągnięć - tak jak na przykład żywo pomarańczowa opalenizna narzeczonej Rooneya, Coleen.

d

Sam Liverpool to może nie Paryż, Londyn, czy Nowy Jork, ale nie mamy wątpliwości, że jest na co popatrzeć. Szkoda, że nikt nas tam nie zaprosił.

Więcej o: