Hojny Wayne

Zastanawiamy się czy gdyby nasi faceci zarabiali takie pieniądze jak gwiazdor Manchesteru United, stać by ich było na taki gest jak Wayna. Jego narzeczona, dobrze Wam już znana Coleen McLoughlin, 3 kwietnia będzie obchodziła swoje imieniny. W prezencie od ukochanego dostanie wart 140 tysięcy funtów, wysadzany brylantami naszyjnik. To śliczne cudo, marzenie chyba każdej kobiety, zakupione zostało w znanym w Manchesterze sklepie jubilerskim Boodle & Dunthorne. To bardzo popularna na Wyspach marka. Ta sama firma wyposażyła w zeszłym roku w podobne cacka dziewczyny ze Spice Girls, kiedy oficjalnie ogłosiły reaktywację zespołu.  

Przypominamy tylko, że rok wcześniej, na tę samą okazję, Rooney kupił pierścionek z brylantem za 250 tysięcy. Od tego czasu raczej nie zbiedniał, więc zastanawiamy się czy aż tak urzekł go blask mieniących się w słońcu różowych brylantów, czy zwyczajnie chłopak uznał, że czas trochę pooszczędzać. Zwłaszcza, kiedy w perspektywie ma się wesele, która za coś trzeba wyprawić.

NIestety, nie mamy zdjęcia tego konkretnego naszyjnika. Jeśli jednak je gdzieś znajdziemy, na pewno nie omieszkamy go Wam pokazać.

Więcej o: