Tenisistki w Katarze

Ledwie skończyło się niezwykle emocjonujące w tym roku Australian Open, ledwie przeminęły mecze w ramach Pucharu Davisa, a tu już znów rozpoczął się niezwykle ciekawy dla nas turniej - tym razem w Katarze. Oczywiście, zainteresowanie jest związane głównie z faktem uczestnictwa sióstr Radwańskich (które, być może, będą musiały stanąć naprzeciw siebie w następnej fazie rozgrywek), ale nie możemy zaprzeczyć, że, jak zwykle, równie mocne poruszenie wywołuje u nas udział takich gwiazd jak Maria Szarapowa i Ana Ivanović. Jakie ubrania tym razem przyodzieją dziewczyny, której marki torebki będą dzierżyć w dłoniach - oto pytania intrygujące do tego samego niemal stopnia jak rozważania nad nazwiskiem potencjalnej zwyciężczyni turnieju.   

Tenisistki "z górnej półki", z uwagi na wysokie rozstawienie, nie brały udziału w rozgrywkach eliminacyjnych i swoje popisy rozpoczną dopiero od drugiej rundy. Trudno nam więc komentować ich poczynania w kwestii mody (choć wiemy, że Szarapowa już zaczęła się lansować ). Dziewczyny jednak zdążyły się zaprezentować podczas inauguracyjnej uroczystości, otwierającej Qatar Total Open. Wystąpiły tam, dość nietypowo, w zgrzebnych, workowatych szatach, tradycyjnych dla tego regionu.

Oryginalnie i kolorowo. Naszym zdaniem dziewczęta częściej powinny publicznie się pokazywać w czymś innym niż tylko w nieciekawych (tak!powiedzmy to wreszcie!) strojach do gry w tenisa. Może niekoniecznie w workach.

Złośliwym zwracamy uwagę na serię fotograficznych portretów. Jakże okrutne mogą być zbyt duże zbliżenia.

Więcej o: