Ciacha dnia: piłkarze Milanu w kalendarzu Dolce & Gabbana

Projektanci mody, panowie Domenico Dolce i Stefano Gabbana zostaną chyba naszymi ulubionymi przedstawicielami świata mody. Męskie kolekcje wychodzące spod ich rąk, leżą na męskim ciele wprost idealnie, a my, kobiety, możemy na ich widok tylko wzdychać z rozmarzeniem i robić maślane oczka. A już zwłaszcza w sytuacji, kiedy stroje firmy Dolce&Gabbana zakładają włosy piłkarze. Wyglądają w nich bosko i to niekoniecznie, kiedy chłopcy są tylko w bieliźnie.  

Dzisiaj prezentujemy Wam kalendarz, którego głównymi bohaterami są zawodnicy AC Milan. Nie mamy wątpliwości, że widok Kaki, Gilberto Gillardino sprawi, że przez chwilę zadacie sobie pytanie czy Wasz facet kiedykolwiek będzie w stanie dorównać takim ideałom jak gracze Mediolanu. Na nas szczególne wrażenie zrobiło elektryzujące spojrzenie Paolo Maldiniego, Massimo Oddo i jego tatuaż, zaskakująco spora ilość fotek nowego gwiazdora Milanu - Brazylijczyka Pato oraz uwodzicielski, tajemnczy, lekko drapieżny wzrok Kakhi Kaladze.

Na koniec jesteśmy w stanie powiedzieć tylko jedno. Bo przecież zdjęcia mówią wszystko, a nasz komentarz zbędny. Zdjęcia są po prostu świetne, niezwykle seksowne i pełne jakiejś...magii? Może to przez fakt, że są czarno białe? A może przez coś jeszcze innego? Milaniści wyglądają niepowtarzalnie a stroje są naprawdę eleganckie. Postulujemy, żeby każdy klub nakazał swoim piłkarzom wziąć udział w takiej sesji zdjęciowej i wypuścić na rynek swój kalendarz. Gwarantujemy, że będzie sprzedawał się jak świeże bułeczki.

A tutaj wszystkie ciacha z kalendarza.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.