Victoria Beckham najseksowniejszą mamą

To nie żart, ale nie myślcie, że nie tkwi w tym jakiś haczyk. Posh Spice została ostatnio okrzyknięta najbardziej atrakcyjną mamusią, ale przez nie do końca obiektywne gremium. Tytuł ten nadany jej bowiem został przez przedstawicieli bieliźnianej firmy Victoria's Secret. Podejrzewamy, że to ze względu na dobrą promocję marki przez samo imię małżonki Davida. Ponadto, nie jest chyba zbiegiem okoliczności fakt, że Vicky jest mocno związana z ową firmą. W ostatnim czasie na przykład Posh i jej (już były) zespół Spice Girls "uświetniły" swoim występem (pierwszym po rzekomo wielkim comebacku) pokaz bielizny wymienionej wyżej firmy. Nie ma to jak sprawiedliwa decyzja.  

Na drugim miejscu w rankingu sexy mamuś znalazła się Angelina Jolie, która wyprzedziła zdobywczynię miejsca trzeciego, Gwen Stefani. Nie to, że chudość i ponuractwo nie są pociągające, ale kościotrupiasta Victoria, której twarzy nie skalał nigdy ani jeden uśmiech, do konkurentek raczej się nie umywa. Szczególnie jeśli pamięta się ją jeszcze z czasów sprzed niezliczonych operacji plastycznych , zanim zaczęła zostać nazywana kobiecą wersją Michaela Jacksona...

Cały ranking jest jednak dość ciekawy, a wśród laureatów znajdziemy sławnych piosenkarzy, aktorów i inne znane postaci showbiznesu. Z listy dowiemy się na przykład kto ma najseksowniejsze usta (podobno Jessica Biel) i co to jest heterochromia (różnobarwność tęczówki, którą charakteryzuje się posiadaczka najseksowniejszych - acz różnoklorowych - oczu, Kate Bosworth). Za najseksowniejszego sportowca uznano natomiast chłopaka Jessiki Simpson, Tony'ego Romo (nie nasz typ, niestety).

s

d

A pełna listę laureatów znajdziecie na Plotku .

Więcej o: