WAGs i wałki

Trudno oprzeć się wrażeniu, że na Wyspach zapanowała nowa moda. Nie zdziwcie się, gdy na ulicach Liverpoolu, Londynu czy Manchesteru przypadkiem spotkać właśnie wychodzą od fryzjera WAGs, WAGs w wałkach na głowie, które bez żadnych oporów i cienia wstydu paradują po mieście w, nazwijmy to, niekompletnym uczesaniu. Abbey Clancy, Coleen McLoughlin, Alex Curran to tylko niektóre z pań, które znalazły jeszcze jeden sposób na to, by było o nich głośno.  

Szczerze mówiąc Ciacha na taki pomysł raczej by nie wpadły. Zresztą, jakoś ciężko nam sobie wyobrazić, że nagle na ulicach polskich miast spotkamy gwiazdy, które ujawnią się światu w lokówkach. Taka Kayah albo Edyta Górniak chyba nie posunęłyby się do podobnych zagrań? Choć musimy przyznać, że dziewczyny, mimo włosów upstrzonych setkami obręczy, na zdjęciach wyglądają całkiem twarzowo.

- Nie obchodzi mnie to, co ludzie o mnie myślą. Dopóki moje włosy wyglądają dobrze a ja czuję się w nich komfortowo, nie mam problemu, żebym wyszła do miasta w wałkach. Kogo to obchodzi? - pyta McLoughlin.

Cenimy takie bezkrytyczne podejście do własnej osoby - same zawsze też tak postępujemy. Niemniej, wałków raczej nie polecamy, to po prostu idiotyczny pomysł. Jeśli jednak spacerując angielskimi ulicami zobaczycie na ulicy kobietę w ten sposób przystrojoną, to koniecznie róbcie zdjęcie. Na pewno będzie to któraś z WAG w ten sposób wysyłająca nieme wołanie: "Spójrz na mnie, spójrz na mnie!"

Abbey Clancy

c

Alex Curran, Coleen McLoughlin, Rebecca Ellison (narzeczona Rio Ferdinanda)

w

Więcej o: