Ronaldo gra w bingo

Wbrew pozorom, nie nawiązujemy dzisiaj do rozwiązłego trybu życia Cristiano ani do jego kolejnego gola (zdobył ich już 27 w tym sezonie - 19 w Premier Ligue, 5 w Lidze Mistrzów i 3 w Pucharze Anglii). Nie jest to tez wykrzyknienie, z jakim witamy każde kolejne, utrwalone sowicie żelem, uczesanie C-Rona. Możecie jednak wierzyć lub nie, ale Bingo, gra kojarzona raczej z rozrywką dla emerytów i rencistów, to właśnie ulubiona ostatnio forma spędzania wolnego czasu portugalskiego gwiazdora.  

Ronaldo dostał wersję DVD tej ogólnie znanej gry po choinkę i od świąt nie moze się oderwać od tego pasjonującego zajęcia. - To jest czasem bardzo emocjonujące, ponieważ zdarza się, że bardzo długo siedzisz i czekasz na jeden numerek, żeby zakończyć grę, a potem widzisz, że grający z tobą kumpel miał szczęście i dostał numerek przed tobą".

Pomijając już przewrotną kwestię "czekania na numerek", która wynika z perfidnego ciachowego tłumaczenia (czyż jednak perfekcyjnie nie współgra z osobowością Żelowego Ludzika?), to jest nam naprawdę smutno, gdy dowiadujemy się, że młody człowiek w pełni sił i formy ekscytuje się rozrywką dla staruszków o słabych nerwach. W Manchesterze pochwalają takie upodobania, bo przynajmniej w ten sposób chłopak nie nabawi siękontuzji.

A dla tych z Was, które planują rozegrać z Cristiano partyjkę bingo w jakiejś bliżej niezdefiniowanej przyszłości, podajemy link do strony, gdzie możecie potrenować online. Powodzenia!

Więcej o: