Koniec romansu Jermaine Defoe z Danielle Lloyd

Życie pisze różne scenariusze a te nie zawsze kończą się happy endem. Tak jak w przypadku napastnika Tottenhamu i byłej miss Wielkiej Brytanii. Ich związek dobiegł końca a Danielle już oficjalnie wystąpiła z grona WAGs. W minionym tygodniu wyprowadziła się z mieszkania Defoe tym samym definitywnie kończąc znajomość, o której angielskie gazety rozpisywały się mniej więcej od listopada ubiegłego roku.  

Jak zareagował Jermaine? Jeśli myślicie, że zamknął się w czterech ścianach, rozpaczając nad utraconym szczęściem, grubo się mylicie. Przeciwnie, skrzyknął kolegów z drużyny i wspólnie z Jermainem Jenasem, Aaronem Lennonem i Ledley'em Kingiem udał się do klubu, aby tam w gronie przyjaciół odreagować wszystkie stresy związane z rozstaniem. Naszym zdaniem facet odreagowywał całkiem udanie. W klubie spotkał swoją byłą dziewczynę Charlotte Mears z koleżankami, bawił się świetnie i trudno było odnieść wrażenie, że cierpi. Bo może faktycznie wcale nie czuł się zraniony? I co warte podkreślenia: jak na razie ten nocny wypad do klubu nie zakończył się - o dziwo żadnym skandalem (a przynajmniej jeszcze nic nie wypłynęło na światło dzienne).

Co do Lloyd natomiast jesteśmy przekonane, że wcześniej czy później ponownie zasili szeregi WAGs. Bo skoro spotykała się już z Teddym Sheringhsmem czy Markusem Bentem jakoś nie chce nam się wierzyć, że nagle zmieni upodobania i przerzuci się na "inną grupę społeczną". A zatem kto następny?

Więcej o: