Zlatan wkrótce po raz drugi zostanie ojcem!

W poniedziałek na uroczystej szwedzkiej gali sportu Zlatan Ibrahimović po raz kolejny został oficjalnie uhonorowany. Tym razem rodacy tego gwiazdora futbolu wybrali go szwedzkim Piłkarzem Roku oraz Sportową Osobowością Roku. To, że Zlatan jest fantastyczny i posiada niemal nadprzyrodzone siły , nie ulega wątpliwości. Dawno już o tym wiedziałyśmy. Co jednak nas zaskoczyło, to fakt, iż jednemu z naszych najukochańszych piłkarzy na imprezie towarzyszyła dziewczyna - ciężarna! 

Szczęśliwemu przyszłemu tatusiowi gratulujemy, a przy okazji trzeba zauważyć, że Ibrahimović ma obecnie wyjątkowo płodny okres kariery. Byle tak dalej - nie ukrywamy, że jesteśmy fankami stylu gry Zupermana oraz innych jego (domniemanych) umiejętności.

A zainteresowanych informujemy, że wybranka piłkarza to szwedzka modelka, 36-letnia Helena Seger (dobrze liczycie, starsza od Zlatana o prawie 10 lat!). Para ma już jednego synka, Maximiliena. Cóż, już jakiś czas temu pogodziłyśmy się z myślą, że Zlatan jest akurat poza naszym zasięgiem.

Więcej o: