Venus Williams zaręczona

Gwiazdy robią nam się coraz starsze to i coraz bardziej dojrzałe decyzje podejmują. Wczoraj na przykład dowiedziałyśmy się (i co dziwne, dostrzegli to nawet koledzy Z czuba.pl), że zamążpójście planuje starsza z sióstr Williams a wybrakiem jej serca jest bliżej nam nieznany golfista, Hank Kuehne(golf nigdy nie był naszą mocna stroną).  

Związek trwa od ponad roku. Wiemy o nim stosunkowo mało (obiecujemy poprawę), a Venus jest bardzo oszczędna w słowach i niewiele o swoich planach matrymonialnych chce mówić. Jedyne, co usłyszeli na temat Kuelhne dziennikarze, to standardowa w takich przypadkach formułka. - Venus jest z Hankiem bardzo szczęśliwa i to jest dla nas najważniejsza sprawa - donosi jeden z członków klanu Williamsów.

A że coś się święci mogły świadczyć chociażby te zdjęcia . Oczywiście obserwować należy dłoń Amerykanki.

I jeszcze dosłownie dwa słowa odnośnie Hanka. Dokładnie tak, jak to przewidzieli na Z czuba.pl, pokażemy Wam jeszcze fotki Kuelhne. Zrobimy to, co powinno być zrobione, a czego zczubakom ruszyć się nie chciało. A zatem, Hank na okładce magazynu golfowego i w akcji . Oraz tutaj (to zobaczcie przede wszystkim). Wiemy, że to brzydko osądzać po wyglądzie, ale to zdecydowanie NIE JEST nasz typ. Chyba że w kategorii "antyciacho" czy też "obciach(o)".

Więcej o: