Gala Mistrzów Sportu 2008

Jak doskonale wiecie, w sobotę w Warszawie odbyła się Gala Mistrzów Sportu oraz wieńczący ją Bal Mistrzów Sportu. Wszystko, jak zwykle, wyglądało bardzo pięknie i uroczyście, a my nareszcie miałyśmy okazję przyjrzeć się sportowcom w ubraniach nieco innych niż standardowe kombinezony, dresiki czy inne ujmujące urody wdzianka. Poniżej przedstawiamy Wam listę tych, których wybrano jako czołową dziesiątkę w sporcie w roku 2007.  

Zanim jednak podamy zwycięzców, chciałybyśmy zauważyć, że najbardziej podobał nam się biegacz Marek Plawgo, który z szerokim uśmiechem odebrał statuetkę za zaszczytne (i szczęśliwe, miejmy nadzieję) miejsce siódme. Smutne jest jedynie to, że na gali pojawił się znów nie sam, a w towarzystwie swojej dziewczyny, Karoliny, przez obecność której atrakcyjność tego sportowca nieznacznie się obniżyła. Cóż jednak zrobić, możemy tylko cieszyć się szczęściem tej ładnej pary.

A oto i dziesięciu najlepszych:

1. Adam Małysz - skoczek narciarski

2. Euzebiusz Smolarek - piłkarz

3. Otylia Jędrzejczak - pływaczka

4. Leszek Blanik - gimnastyk

5. Mateusz Sawrymowicz - pływak

6. Robert Kubica - kierowca Formuły 1

7. Marek Plawgo - biegacz

8. Anna Jesień - biegaczka

9. Grzegorz Tkaczyk - piłkarz ręczny

10. Sylwia Gruchała - szermierka

Wszyscy prezentowali się wspaniale, a nas szczególnie cieszy, że nie zawiodła zwyciężczyni ciachowego plebiscytu modnych sportowców , Otylia Jędzrzejczak, która wyglądała niezwykle ładnie w czarnej sukience na ramiączkach. Urzekł też Mateusz Sawrymowicz (też niestety z partnerką - Anią), który w garniturze okazuje sie jeszcze przystojniejszy niż zazwyczaj.

Pozostaje tylko westchnięcie z żalu, że nas tam nie było.

Więcej o: