Tony Parker żąda 20 mln dolarów

Nie wystarczą dowody w postaci zdjęć i sms-ów Parkera do francuskiej modelki, Alexandry Paressant. Eva Longoria nie przyjmuje do wiadomości ewentualnej zdrady męża, a sam koszykarz wszystkiego się wypiera. Co więcej, Tony ogłosił, że złoży do sądu pozew przeciw internetowej stronie X17. W ramach odszkodowania, Parker chce otrzymać aż dwadzieścia milionów dolarów!  

Całkiem spora sumka - widać, że Tony się wkurzył. A może chce wycisnąć z afery ile się da zanim ucichnie lub, co gorsza, okaże się prawdą? Jakie by nie były podstawy parkerowych gróźb, sam fakt głośnego protestowania nie oznacza przecież, że domniemany niewierny mąż jest niewinny.

Tymczasem wspomniany portal, na łamach którego rozpętało się całe zamieszanie, próbuje się bronić. Dziennikarze ponoć przeprowadzili śledztwo z należytą dokładnością, a wszystkie zgromadzone w jego toku dowody jedynie potwierdzają postawione przez X17 zarzuty.

Tutaj przeczytacie cały wywiad z rzekoma kochanką Parkera, w którym dziewczyna zdradza, między innymi, szczegóły intymnego pożycia i mówi, że Eva nie lubi luster ani seksu analnego. Choć może nie powinnyśmy tego powtarzać, bo ktoś nas jeszcze pozwie. Nie mamy 20 milionów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.