Beckhamowie na łyżwach

David i Victoria chyba poczuli atmosferę zbliżających się świąt, bo zaraz po przylocie z Los Angeles do Londynuk, zabrali swoich chłopaków do Hyde Parku na łyżwy. Oglądając zdjęcia z ich wyprawy dochodzimy do wniosku, że wszyscy mocno musieli się stęsknić za Londynem i tradycyjną zimą w Europie.    

Nawet Ciacha uważają, że na Boże Narodzenie musi być śnieg a nie piasek, a jeśli to się nie uda (bo wiadomo jak to bywa z zimą w Polsce) to chociaż na termometrach temperatury zbliżone do zera. Czapki, może niekoniecznie takie jak na głowie Becksa, rękawiczki, szaliki a potem wyprawa na narty, sanki albo tak jak w tym przypadku - łyżwy. Żadnej plaży, piasku, kąpieli w morzu i tym podobnych atrakcji. W tej materii jesteśmy tradycjonalistkami i nie idziemy na żadne kompromisy.

Teraz zapraszamy do obejrzenia fotek całej rodziny Beckhamów z ich ostatniej eskapady do Hyde Parku. Ładnie razem wyglądają. Widać, że dobrze się bawią. Jakbyśmy ich nie znały, może pomyślałybyśmy nawet, że to zwyczajna angielska rodzina? Tylko trochę lepiej ubrana od reszty. Zwróćcie uwagę na kolor łyżew Romea (chyba), dosyć oryginalne, prawda? Idziemy o zakład, że wybierała je Posh.

Więcej o: