WAGs ukarane za złą grę angielskich piłkarzy

Nie tylko sami gracze i Ciacha płaczą z powodu niezakwalifikowania się wyspiarzy do rozgrywek Euro. Oczywiste jest, że i WAGs nie mają raczej powodu do zadowolenia, mając na względzie spodziewany brak rozrywek, brak świateł jupiterów, brak ogólnego angielskimi żonami/dziewczynami zainteresowania oraz inne czynniki. Do tych wszystkich okropnie i obco WAGom brzmiących haseł doszło ostatnio jeszcze jedno. Kolejna edycja WAGs Boutique , reality show z udziałem partnerek brytyjskich futbolistów, nie odbędzie się.  

Program emitowany na początku tego roku cieszył się olbrzymim powodzeniem. Idea widowiska polegała na podzieleniu uczestniczek na dwie drużyny i powierzenie każdemu z WAGowych zespołów sklepu z odzieżą do prowadzenia. Fajny pomysł, jak się wydaje, tym bardziej, że owe butiki naprawdę można było odwiedzić i coś ciekawego kupic pod okiem kamer.

Niestety, poprzez nieudolność mężczyzn, dziewczyny zostały teraz pozbawione tej ewentualnej przyjemności.Nie wiemy, zcemu żony kara się za porażki mężów, ale uważamy to za rażącą niesprawiedliwość. Wiedzcie, że WAGs Boutique było nie tylko paradą napuszonych sławnych sławą chłopaków kobiet, ale także stanowiło niezłe źródło rozrywki i inspiracji związanych z modą. A przede wszystkim, dzięki programowi udało się zebrać 450 tysięcy funtów na cele dobroczynne.

Ciacha chciałyby wierzyć, że to właśnie dobro biednych i pokrzywdzonych było głowną motywacją WAGs do udziału w show. Zdajemy sobie jednak sprawę, że jest to niemal jak wiara w czyste intencje polityków albo Świętego Mikołaja.

A tutaj zobaczycie wszystkie WAGs z poprzedniej edycji

Więcej o: