Wyrzuć Coleen z samolotu!

Jeśli macie już dość narzeczonej Wayna Rooney oraz jej wszechobecności, teraz jest na to sposób. Sam piłkarz i przyszły małżonek McLoughlin daje nam możliwość pozbycia się raz na zawsze męczącej Coleen wraz z historiami o jej zamorskich eskapadach, opowieściami o bajkowym weselu i nie zawsze trafionym doborem fryzur. W ramach świątecznego prezentu Wayne wykupił bowiem swojej dziewczynie kurs skoków ze spadochronem. Nigdy jeszcze wypchnięcie WAG z tak dużej wysokości nie było aż tak proste.  

Rooney przez lata nabijał się z Coleen, że jest tchórzem, ta jednak zawsze utrzymywała, że niczego sie nie boi i nic jej nie straszne. Kiedyś ponoć nawet para założyła się o to, czy Mc Loughlin byłaby zdolna skoczyć ze spadochronem. Teraz nareszcie o tym się przekonamy. Może ktoś zresztą Coleen pomoże wygrać zakład i nie będzie musiała samodzielnie podejmować tak trudnej decyzji. Słyszałyśmy, że instruktorzy czasem wypychają co bardziej opornych.

Ciacha doceniają pomysłowość Wayna, bo same zawsze o podobnym prezencie marzyły. Na miejscu Coleen już czułybyśmy wiatr we włosach... Odwagi udowadniać chyba jednak nie musimy ze względu na to, że codziennie, z podniesionym czołem, dzielnie przyjmujemy Wasze nie zawsze słodkie i wesołe komantarze. Jeśli jednak będziecie się upierać - możemy się założyć.

A co do Coleen - mimo wszystko jednak mamy nadzieję, że przeżyje zetknięcie z ziemią i wyjdzie z niego bez szwanku.

Więcej o: