WAGowy sposób na piękne ciało

Jeśli zawsze zastanawiałyście się, jak one to robią, że wyglądają tak doskonale (a w konsekwencji potrafią zwabić w swoje sidła słynnych sportowców, bo jakoś nie wątpimy, że na atrakcyjności fizycznej pań te związki w dużej mierze się opierają), teraz macie odpowiedź. Już za niecałe 25 euro będziecie mogły stać sie posiadaczkami kasety treningowej nagranej przez 3 dziewczyny związane z angielskimi piłkarzami, a stamtąd już tylko krok do wyglądu (i, jak gorąco mamy nadzieję, statusu) takiej na przykład Nicoli T (od Simona Waltona), Melissa Johnson (żona Rogera Johnsona) i Lisa Munday (partnerka Jamiego Curetona ). I choć nikogo z tego towarzystwa jakoś specjalnie dobrze nie znamy, to jednak warto chyba spróbować.  

Kto wie, jakie rezultaty można osiągnąć regularnie ćwicząc z 45-minutowym programem polecanym przez WAGs, który można zamówić tutaj . Jeżeli niebawem będziemy się przechadzać pod rękę z którymś z naszych futbolistów, to będzie oznaczało, że ćwiczenia odniosły pożądany skutek. Zresztą jaki by nie był rezultat, trochę ruchu nam na pewno nie zaszkodzi. Efekt odwrotny od zamierzonego też nie grozi - w końcu większość z nas nie ma chłopaków-sławnych-sportowców, których można by stracić w wyniku zbyt gorliwego uprawiania WAGowych ćwiczeń.

Do dzieła zatem, drogie panie. Ciacha poprzyglądają sie z boku - wysiłek fizyczny jest nam rzeczą obcą.

A tak na marginesie: zupełnie nie dziwi nas brak Victorii Beckham w tym wysportowanym gronie. Któż by kupił kasetę z anorektyczną Posh? Intuicyjnie wyczuwamy też, że Vicky brzydzi się sportem dużo bardziej niż my.

Więcej o: