Najmodniejsza dziesiątka w sporcie

Na sportowej stronie dla facetów Machochip.com pojawiło się właśnie ranking Najmodniejszych Ludzi w Sporcie. Z niektórymi z przedstawionych tam typów zgadzamy się całkowicie (numer1), z niektórymi duuużo mniej (numer 8), tak czy inaczej postanowiłyśmy Wam owo zestawienie zaprezentować. Wypada ciekawie, a nas najbardziej jednak zaskakuje to, że gusta męskie aż tak znów bardzo nie różnią się od naszych. Obu płciom ewidentnie podobają się ci sami ludzie i ich sposób noszenia się. Prawie ci sami. Może to jednak wynika z różnic kulturowych i światopoglądowych pomiędzy Ciachami a Machochipami. Zobaczcie zresztą same.

10. Bokser Floyd Mayweather Junior - przyznajemy, że nie wiedziałyśmy o jego istnieniu, a szkoda. Facet faktycznie ma styl (elegancki, zdaje się). Nie do przecenienia są też naturalne warunki pięściarza.

floyd mayweather

9. Koszykarz Tony Parker - tego pana przedstawiać nie trzeba, choć w naszym kraju sławę swą zawdzięcza chyba głównie swojej szałowej małżonce, Evie Longorii. Jej zasługą jest chyba również miejsce Tony'ego na tej liście. Jakos nie wierzymy, że facet, który całe życie spędza na parkiecie, sam potrafi się tak ubrać.

8. Hulk Hogan - zapaśnik reprezentujący dyscyplinę American wrestling (podobno to też sport). Bez komentarza. Jeśli to jest moda w męskim pojmowaniu, to my dziękujemy.

7. Serena Williams - można nie być zwolennikiem jej nie do końca typowo kobiecego wdzięku, ale jedno jest pewne - tej pani zwiazki z moda istnieją i są nawet dosyć ścisłe. I choć jej wybory nie zawsze wzbudzają nasz entuzjazm, to doceniamy to, że przynajmniej się stara. W przeciwieństwie na przykład do nijakiej (pod względem ubioru) Juju.

6. Kolarz Lance Armstrong - podejrzewamy, że na topie przede wszystkim ze względu na randki z gwiazdami szowbiznesu . Czymś jednak wkupić się w łaski kobiet trzeba, a nienaganny styl to na pewno jedna z metod uwodzenia. Nie jesteśmy jednak pewne, czy w tym przypadku naprawdę mamy co chwalić (poniżej jeszcze z Sheryl Crow iw dziwnej jakiejś marynarce)

5. Bejsbolista Alex Rodriguez - podobnie jak w przypadku tajników tej zabawnej gry z odbijaniem piłeczki, nie mamy zielonego pojęcia o tym panu. Coś jednak musi w sobie mieć, skoro regularnie pojawia się w takich plebiscytach (wcześniej choćby na liście 50 Najpiękniejszych Ludzi, ułożonej przez magazyn People). Ciacha do końca jednak lubimy skórzane kurtki i grube, złote zegarki.

al

4. Anna Kurnikowa wprawdzie nigdy nie wygrała żadnego wielkoszlemowego turnieju, ale kto by się tym przejmował, skoro dziewczyna wygląda tak, jak wygląda, a dodatkowo ma Enrique Iglesiasa za życiowego parnera. Nigdy tez nie narzekałyśmy na poprawność jej kreacji (no, prawie nigdy ). Można by się zżymać na wyższość urody nad umiejętnościami sportowymi, ale tym razem oszczędzimy Wam żółci (toż to ranking najmodniejszych).

Anna Kournikova (Photorazzi)

3. Cristiano Ronaldo - tutaj też języka sobie strzępić nie będziemy. Kultura masowa kocha C-Rona i już.

2. Bokser Oskar de la Hoya - mimo szokujących zdjęć , o których swego czasu Wam donosiłyśmy, a których autentyczność na szczęście do dziś nie została potwierdzona (a szkoda, byłby taki głośny, pocieszny, niewyssany z palca skandal), Oscar uważany jest za ikonę mody i męskiej urody. W zasadzie nie możemy nie przytaknąć. Ciachom podoba sie także majątek de la Hoyi, szacowany na 612 mln dolarów (!!!). Chyba czas pomysleć o zmianie ulubionej dyscypliny sportu.

.

1. Najmodniejszy wśród sportowców i najlepszy sportwiec wśród modeli (tak, tak, modelling to też jest jego chleb powszedni; ostatnio u Armaniego) - czyli David Beckham. Nic dodać, nic ująć, lider naturalny i niezaprzeczalny. Pokłony bijemy jak zwykle.

A co Wy na to wszystko powiecie? Czy też macie podobne typy? A może obstawiacie innych modnisiów?

Jeszcze tylkmała zapowiedź: wkrótce mamy zamiar wybrać 10 najmodniejszych w polskim sporcie (wiemy, że polski facet i moda to dwa skrajne bieguny, aczkolwiek spróbujemy). Wdzięczne będziemy za Wasze sugestie. Kto powinien znaleźć się w rodzimej wersji tego Top Ten?

Więcej o: