Maria Szarapowa na zakupach

Pisałyśmy, że po zakończeniu sezonu tenisowego rosyjska supergwiazda, Maria Szarapowa, nie ma nawet  czasu na odpoczynek i zamiast regenerować swoje jakże nadwątlone siły na jakiejś cudownej plaży gdzieś na końcu świata, ciężko pracuje, wypełniając swoje liczne kontrakty reklamowe. Okazuje się jednak, że nie jest aż tak źle. Po pracy przychodzi bowiem czas na przyjemności i zasłużony odpoczynek. A jako że prawdziwa kobieta najlepiej relaksuje się w czasie zakupów, to właśnie od tego Rosjanka rozpoczęła swoje wakacje. W Los Angeles sporo czasu spędziła na wybieraniu sobie nowej pary butów (zapewne niejednej), a kiedy jeszcze bawiła w Hong Kongu promując zegarki, też znalazła czas na zwiedzanie i wybrała się na wycieczkę po okolicy. Z tej okazji kupiła oczywiście kilka pamiątek.  

Tutaj zobaczycie, jak Maria baawiła się w LA (zwróćcie szczególną uwagę na oglądane obuwie, baaardzo interesujący wybór), a u nas przedsmak:

m

Jakie ona ma zgrabne nogi!

A zdjęcia z wojaży po Hong Kongu znajdziecie tutaj . Ciacha zazdroszczą Marii ogromnie, bo w "Mieście Aniołów" na pewno na brak słońca nie narzekać nie można, a w Hong Kongu - jak widać - też śmiało można chodzić  w krótkim rękawku. A u nas śnieg, wiatr i zimno. Jeszcze nie mamy pomysłu jak się przed tym bronić. Może lekiem na całe zło okażą się zakupy?

Więcej o: