Dieta tygodnia: schudniesz jak Coleen McLoughlin tylko ze Strażnikami Wagi!

Niedawno prasa brytyjska spekulowała, że znana już nam dobrze narzeczona Wayna Rooney jest w ciąży. Po usłyszeniu tych paskudnych plotek (bo w końcu były mocno przesadzone, zobaczcie same) Coleen postanowiła bezzwłocznie wziąć się za siebie. Powróciła wówczas do swojej ulubionej i uprzednio sprawdzonej diety Strażnicy Wagi (Weight Watchers). Tutaj możecie przeczytać o szczegółach. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Dzisiaj krytycy użalają się nad niezwykle szybkim spadkiem wagi Coleen, która wygląda tak, i narzekają, że dziewczyna się kurczy(!). Ciężko wszystkich zadowolić, to pewne. Jednego jednak McLoghlin dowiodła - a mianowicie skuteczności stosowanego przez siebie programu odżywiania.  

Cały system w tym przypadku opiera się na punktach, które przyznajemy sobie za pochłonięcie poszczególnych składników jadłospisu. Osoba ważąca ok. 70 kg może zjeść w ciągu dnia 18 punktów (nie tak źle chyba, skoro porcja ziemniaków wyceniana jest na 2 punkty). W ciągu tygodnia traci się mniej więcej kilogram, co jest zdrowe i rozsądne (aczkolwiek raczej nie dotyczy szalonego tempa chudnięcia narzeczonej Rooneya).

Goraco więc zachęcamy do przyłączenia sie do programu (podobno jest to wręcz cała organizacja) i życzymy powodzenia. Ciacha mają tylko nadzieję, że zdobycie mężczyzny o aparycji Brzydkiego Wayna to nie jedyne i konieczne następstwo tej diety.

Więcej o: