WAGs i perfumy

Naprawdę nie wiemy o co chodzi z tymi perfumami. To chyba jakaś nowa moda jaka w ostatnich tygodniach opanowuje kolejne WAGs. Jedna po drugiej ogłaszają, że oto właśnie na rynku pojawia się ich własna linia perfum, z której są niezwykle dumne, i którą oczywiście najserdeczniej jak mogą, polecają. Nowa fanaberia, szczyt ekstrawagancji, sposób na nudę? Najpierw swoje kosmetyki reklamowała Alex Curran, żona Steven'a Gerrarda a w sobotę w Manchesterze pokazała światu prawdziwie swój zapach Coleen McLoughlin (narzeczona Wayne'a Rooneya, ta od zamku i wyspy). "Coleen X" są produkowane przez francuską firmę kosmetyczną "Robertet", z którą McLoughlin podpisała umowę na najbliższe 10 lat.  

Ciacha zastanawiają się, która z WAGs będzie następna. No i oczywiście, która w tym niepisanym wyścigu na największą ilość sprzedanych flakoników zwycięży.

Tutaj zdjęcia z promocji perfum Colen (podobno Wayne Rooney pomagał jej w wyborze odpowiedniego zpachu... blee...). Obejrzyjcie, zastanówcie się i odpowiedzcie sobie na pytanie, do jakiego przedziału wiekowego kierowana jest kampania "Coleen X"

Więcej o: