Nowa stara WAG uwodzi Defoe

Kiedyś już o niej wspominałyśmy, ale, jak się okazuje, nie poświęciłyśmy jej dostatecznie dużo uwagi. Danielle Lloyd, była miss Wielkiej Brytanii (pozbawiono ją tego tytułu po ujawnieniu faktu, że w tym samym czasie umawiała się z jednym z jurorów konkursu), pojawia się bowiem bardzo często w towarzystwie osób, które interesują nas najbardziej, czyli sławnych sportowców.  

Danielle niegdyś była dziewczyną byłego zawodnika Manchesteru United, Teddy'ego Sheringhama. Ten rzucił ją po jej występie w programie Big Brother, gdzie wryła się w pamięc widzów swoimi rasistowskimi zachowaniami. Od tego czasu, jednym z jej przydomków jest na przykład "Pełna Nienawiści".

Obecnie Lloyd spotyka się z zawodnikiem Tottenham Spurs, Jermainem Defoe . Są ponoć razem bardzo szczęśliwi i mocno w sobie zakochani. Danielle pozostaje życzyć, żeby nie skończyła tak, jak poprzednia narzeczona Defoe, Charlotte Mears , którą piłkarz okazjonalnie zdradzał.

Ciacha są zdziwione rotacją we światku angielskiego futbolu (dziewczęta często przewijają się przez wiele rąk), oraz zdegustowane strojem Danielle (w środku):

Przede wszystkim jednak nurtują nas powody słabości gwiazdorów piłki do uczestniczek reality show. Czyżby przeciętny gracz Premiership szukał kandydatki na żonę, oglądając badziewne programy w telewizji? Jeśłi jednak tak jest, to może warto spróbować. Dziewczyny, jeśli więc chcecie skraść serce sportowców z Wysp, śmiało zgłaszajcie się do kolejnych edycji Big Brothera. Procentowo rzecz biorąc, Wasze szanse są spore.

A tak wygląda Jermaine Defoe:

Więcej o: