Ronaldo z Beckhamem w jednej drużynie?

Jeszcze nie ochłonęłyśmy po sensacyjnych wieściach na temat włączenia Toma Cruisa do drużyny Kanonierów, a już gdzieniegdzie pojawiają się plotki o kolejnym niezwykłym transferze. Tym razem razem do USA z AC Milanu miałby powędrować Ronaldo. Ten Brazylijczyk Ronaldo.   

Nic jeszcze nie zostało przesądzone. Tak naprawdę pogłoski sprowokowała jedna wypowiedź głównego menadżera LA Galaxy, Alexiego Lalasa, który zapowiedział, że chętnie ściagnie do swojego klubu legendarnego już Canarinho lub innego gracza zbliżonego kalibru. Ciacha przypuszczają, że Lalas chce zrobić ze swojej drużyny ekipę fajnych oldbojów. Ewentualnie ma słabośc do podstarzałych i skłonnych do tycia lub odnoszenia kontuzji gwiazdorów.

W całej historii jest jeszcze jeden zabawny haczyk. Chętny do zapraszania do gry Ronaldo (o którym ostatnio mówi się bardziej ze względu na jego tuszę, a tu nawet możecie pograć w grę, wcielając się w opuchniętego Brazylijczyka) Lalas nie obstaje przy zatrzymaniu w drużynie jednego ze swoich najlepszych graczy, Landona Donovana . To by tylko dowodziło naszej tezy o osłabianiu zespołu oraz o wymianie młodych, sprawnych i zdolnych na starych i tyjących. Lalas jest człowiekiem doprawdy niestandardowym. Ciekawe jak długo nad tym myślał.

A Ciacha już się cieszą na myśl, ile plotek będzie generowała drużyna blednących gwiazd.

Więcej o: