Peter Crouch - opowieci Wysokiego Człowieka

Wśród sław wielkiego świata zapanowała istna moda na wydawanie książek na swój temat. Rynek wydawniczy co rusz zalewany jest biografiami czy autobiografiami, opisującymi burzliwe życie gwiazd. Wśród sportowców jednym z pionierów był sam David Beckham. Swoją "autobiografię" wydał też Wayne Rooney, jednocześnie przyznając się, że w życiu nie przeczytał ani jednej książki - swojej historii życia też nie. Ostatnio w ich ślady poszedł Portugalczyk Cristiano Ronaldo a teraz przyszła pora na kolejnego Anglika, Petera Croucha .  

Crouchinho, jak pieszczotliwie nazywany jest napastnik Liverpoolu na Wyspach, oddaje w ręce swoich fanów tę oto książkę . Klikając na link dowiecie się, w jaki sposób może trafić w Wasze ręce. Czy warto ją kupić? Szczerze mówiąc, nie wiemy, ale jesteśmy przekonane, że zawsze znajdą się chętni, którzy będzą się chcieli w tę właśnie pozycję czytelniczą zaopatrzyć. Polecamy szczególnie osobom o nadmiernym poziomie hormonów wzrostu.

Nas szczególnie zaciekawiła okładka, Peter wygląda na niej dość zachęcająco. Nie wnikamy, ile czasu spędzili nad nim styliści. Jak na siebie Crouch wyszedł ok, wystarczy choćby porównać ujęcie z ksiązki z fotografią. Ciacha aż umierają z niecierpliwości, by dowiedzieć się, jak to jest być wiecznie najwyższym człowiekiem na boisku. Mamy też nadzieję na jakieś pikantne szczegóły związku ze śliczną Abby Clancy . Trudno, trzeba będzie nabyć.

Więcej o: