Modne WAGs - Abby Clancy

Abby, a właściwie, Abigail Clancy, to dziewczyna Petera Croucha. Według nas jest jedną z piękniejszych (i zgrabniejszych) WAGs, jakie widziałyśmy. W dodatku doskonale potrafi podkreślić swoją urodę i figurę strojami i nie udało nam się znaleźć żadnej, wyjątkowo szokującej, wpadki modowej u tej dziewczyny.  

Ulubionym chyba kolorem Abby jest czerń. Czerń wcale nie musi być nudna i panna Clancy umie to wykorzystać. Dobrze wie, że w czerni można wyglądać i romantycznie:

.

i skromnie (ale klasycznie):

.

i wyluzowanie:

.

Na szczęście Abigail można zobaczyć też w jaśniejszych kolorach, które służą jej chyba równie dobrze jak czerń. Blond włosy, opalona skóra i ubranie w kolorze kawy z mlekiem to doskonałe połączenie:

.

Za to taką, bardzo dziewczęcą bluzeczkę polecałybyśmy raczej nie na imprezę. Podobnież WAGs - zresztą same o tym mówią - nie ograniczają się, jeśli chodzi o alkohol, a w tym fasonie łatwo może się coś ''wymknąć''. I tabloidy będą miały używanie:

.

Kolejny strój potwierdza naszą tezę - w zabudowanych i skromnych sukienkach również można wyglądać seksownie. Podobno przecież nie to co widać, a to czego nie widać, kusi najbardziej:

.

Więcej o: