Ciacho dnia: Tom Brady, potencjalnie nowa twarz Calvina Kleina

Amerykański futbol nigdy raczej nie zostanie naszą pasją. Ci mężczyżni w watowanych koszulkach, obcisłych kalesonach i kaskach zakrywających facjaty to chyba nie jest to, co Ciacha lubią najbardziej. A przynajmniej do tej pory byłyśmy o tym przekonane. Dziś jednak jeden z amerykańskich tabloidów otrworzył nam oczy na to, co niewidoczne. Magazyn In Touch donosi bowiem, że Tom Brady, jeden z amerykańskich futbolistów, zawodnik drużyny New England Patriots, otrzymał propozycję, by zostać twarzą Calvina Kleina.  

Brady zdecydowanie do grona przystojniaków należy. Kwestionuje się czasem jego dopracowany wygląd i styl ubierania - sweterki, kapelusze i te sprawy - ale to akurat Ciacha uważają za duży atut. Nie ukrywamy, że jesteśmy za tymm, żeby w XXI mężczyźni zaczęli wreszcie dbać o siebie.

tom brady

Nasze zdanie zresztą na pewno podziela Gisele Bundchen. Ta piękna brazylijska modelka, która wcześniej spotykała się z Leo diCaprio, jest od dłuższego czasu dziewczyną Toma. Przyznacie, że razem tworzą niezwykle malowniczą parę.

embed

Gisele, zapewne jako osoba z branży, jest gorącą orędowniczką przyjęcia propozycji Kleina. Nie widzimy zresztą powodów, dla których niezwykle przystojny Tom miałby odrzucać tę ofertę oraz idące za tym duże pieniądze. Może więc się zdarzyć, że już niedługo wzrośnie zainteresowanie amerykańskim futbolem na świecie. A przynajmniej zainteresowanie jednym z graczy.

Ciacha go kupują, mniam.

Tom

Na zakończenie przypomnijmy, że jednym z modeli CK był wcześniej choćby Freddie Ljungberg i proszę, jak go wystylizowali (nie to, że Freddie nie jest naturalnie piękny):

Więcej o: